Zij, die de kunst van het samenwerken verstaan, zijn in staat om de meest stoute verwachtingen te overtreffen!

Het team van IKC de Verrekijker bestaat uit:

Ron Aspers, meerscholendirecteur basisscholen Ell, Grathem, Kelpen-Oler & Baexem
E: r.aspers@spolt.nl
Ivo Thijssen, teamleider en co÷rdinator leerlingenzorg (ma-di-wo), leerkracht groep 3 (do-vr)
E: i.thijssen@vkijker.nl

Sharay Bos, leerkracht groep 1-2a (ma-di-wo)
E: s.bos@vkijker.nl
Corine Vorstenbos, leerkracht groep 1-2a (do-vr)
E: c.vorstenbos@vkijker.nl
Fraukje Lempens, leerkracht groep1-2b (ma-wo-vr)
E: f.lempens@vkijker.nl
Bianca Otten-Salimans, leerkracht groep1-2b (di-wo-do)
E: b.otten@vkijker.nl
Regina van de Rieth, leerkracht groep 1-2b (ma-vr)
E: r.vanderieth@vkijker.nl
Suzan Derks, leerkracht groep 3 (ma-di-wo)
E: s.derks@vkijker.nl
Ineke Wijnen, leerkracht groep groep 4-5 (ma t/m vr)
E: i.wijnen@vkijker.nl
Sandra Fermont, leerkracht groep 6-7 (ma t/m vr)
E: s.fermont@vkijker.nl
Roy Hendricks, leerkracht groep 7-8 (ma t/m vr)
E: r.hendricks@vkijker.nl
Yvonne Vestjens, onderwijsassistente groep 1 t/m 8 (ma-di)
E: y.vestjens@vkijker.nl
Claar Janssen-Peeters, vakleerkracht bewegingsonderwijs (do)
E: c.janssen@vkijker.nl
An Schwillens, secretaresse (ma-do)
E: a.schwillens@vkijker.nl
Ton Gielen, conciŰrge (ma-wo)
E: t.gielen@vkijker.nl
Riny Custers, interieurverzorgster (ma-di-wo-vr-za)