Zij, die de kunst van het samenwerken verstaan, zijn in staat om de meest stoute verwachtingen te overtreffen!

Het team van IKC de Verrekijker bestaat uit:

Ron Aspers, meerscholendirecteur basisscholen Ell, Grathem, Kelpen-Oler & Baexem
E: clusterron@gmail.com
Ivo Thijssen, teamleider, co÷rdinator leerlingenzorg, leerkracht groep 3-4
E: i.thijssen@vkijker.nl

Sharay Bos, leerkracht groep 1-2a
E: s.bos@vkijker.nl
Bianca Otten-Salimans, leerkracht groep1-2b
E: b.otten@vkijker.nl
Lisette Fraiquin, leerkracht groep 3-4
E: l.fraiquin@vkijker.nl
Emilie van Buggenum, leerkracht groep 4-5
E: e.vanbuggenum@vkijker.nl
Fraukje Lempens, leerkracht groep 1-2 & groep 4-5
E: f.lempens@vkijker.nl
Ineke van Denderen, leerkracht groep 6-7
E: i.vandenderen@vkijker.nl
Roy Hendricks, leerkracht groep 7-8
E: r.hendricks@vkijker.nl
Claar Janssen-Peeters, vakleerkracht bewegingsonderwijs
E: c.janssen@vkijker.nl
An Schwillens, secretaresse
E: a.schwillens@vkijker.nl
Ton Gielen, conciŰrge
E: t.gielen@vkijker.nl
Riny Custers, interieurverzorgster