Zij, die de kunst van het samenwerken verstaan, zijn in staat om de meest stoute verwachtingen te overtreffen!

Het team van IKC de Verrekijker bestaat uit:

Ivo Thijssen, meerscholendirecteur en zorgcoördinator groep 5 t/m 8
E: i.thijssen@vkijker.nl


Sharay Bos, leerkracht groep 1-2a (ma+do) en zorgcoördinator groep 1 t/m 4
E: s.bos@vkijker.nl
Fraukje Lempens, leerkracht groep 1-2a (di+wo+vr) en cultuurcoördinator
E: f.lempens@vkijker.nl
Bianca Otten, leerkracht groep1-2b (ma+di) en voorzitter MR
E: b.otten@vkijker.nl
Nicole Camp, leerkracht groep1-2b (wo+do+vr) en jeugdliteratuurspecialist
E: n.camp@vkijker.nl
Sandra Fermont, leerkracht groep 3-4a (ma+vr) en schoolopleider
E: s.fermont@vkijker.nl
Suzan Derks, leerkracht groep 3-4a (di+wo+do) en gedragsspecialist
E: s.derks@vkijker.nl
Ineke Wijnen, leerkracht groep groep 3-4b (ma t/m vr) en taalcoördinator
E: i.wijnen@vkijker.nl
Nienke Aspers, leerkracht groep 5-6 (ma t/m vr) en verkeerscoördinator
E: n.aspers@vkijker.nl
Roy Hendricks, leerkracht groep 7-8 (ma t/m vr) en coördinator PO-VO
E: r.hendricks@vkijker.nl

Claar Janssen, vakleerkracht gymnastiek (do)
E: c.janssen@vkijker.nl

An Schwillens, meerscholensecretaresse (ma-do)
E: a.schwillens@vkijker.nl

Geert Wijnands, meerscholenconciërge (ma-wo)
Riny Custers, interieurverzorgster (ma-di-wo-vr-za)