Zij, die de kunst van het samenwerken verstaan, zijn in staat om de meest stoute verwachtingen te overtreffen!

Het team wordt gevormd door:

Ivo Thijssen, directeur
i.thijssen@spolt.nl


Manon van den Bergh, gr. 1-2A, leerkracht en lid educatief partnerschap
m.vandenbergh@spolt.nl

Bianca Otten, gr. 1-2B, leerkracht en voorzitter medezeggenschapsraad
b.otten@spolt.nl

Fraukje Lempens, gr. 1-2B, leerkracht en cultuurcoördinator
f.lempens@spolt.nl

Suzan Derks, gr. 3-4A, leerkracht en gedragsspecialist
s.derks@spolt.nl

Ankie Pouls, gr. 3-4A, leerkracht en ondersteunend leerkracht gr. 5 t/m 8
a.pouls@spolt.nl

Ineke Wijnen, gr. 3-4B, leerkracht en taalcoördinator
i.wijnen@spolt.nl

Nienke Aspers, gr. 5-6, leerkracht en verkeerscoördinator
n.aspers@spolt.nl

Sharay Bos, gr. 7-8, leerkracht en intern begeleider gr. 1 t/m 8
s.bos@spolt.nl

Nicole Camp, gr. 7-8, leerkracht en jeugdliteratuurspecialist
n.camp@spolt.nl

Claar Janssen, vakleerkracht bewegingsonderwijs
c.janssen@spolt.nl



Onderwijsondersteunend personeel:

Jacqueline Pepels, onderwijsassistente

An Schwillens, meerscholensecretaresse

Geert Wijnands, meerscholenconciërge

Riny Custers, interieurverzorgster